دوشنبه 4 خرداد‌ماه سال 1388 ساعت 01:09 ق.ظ

تیم دانشگاه آزاد ب در دیدار پایانی دومین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور تیم دانشگاه آزاد الف را مغلوب کرد و به مقام قهرمانی دست یافت.

دومین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور تحت نام خلیج فارس با حضور 24 تیم در شش گروه از 31 اردیبهشت ماه آغاز و 1 خرداد به پایان رسید.

در این مسابقات 12 تیم به دور دوم مسابقات راه یافتند که در 3 گروه 4 تیمی به رقابت پرداختند و سرانجام چهار تیم دانشگاه آزاد الف و ب، پارس مینو و توسعه ورزش تهران به مرجله نیمه نهایی راه یافتند که در این مرحله دانشگاه آزاد ب 2 بر صفر پارس مینو را شکست داد تا به همراه تیم دانشگاه آزاد الف که با نتیجه مشابه از سد توسعه ورزش تهران گذشته بود به مسابقه فینال راه یابند.

در دیدار رده بندی تیم توسعه ورزش تهران 2 بر صفر از سد پارس مینو گذشت تا به مقام سومی این دوره از بازی ها نایل شود و درشصت و ششمین دیدار از این بازی ها تیم دانشگاه آزاد ب با برتری 2 بر صفر بر دانشگاه آزاد الف سکوی قهرمانی را به خود اختصاص داد.

تیم های دانشگاه آزاد اسلامی، نگارستان سیرجان، توسعه ورزش تهران دو و سه، هیئت والیبال ارومیه، پارس مینو، اسانس کاشان، شهردار مشهد، هیئت والیبال یزد، ایران چف، بتون زحمت‌کش گیلان، کسری بتون ورامین، تله‌کابین رامسر، توسعه ورزش تهران و ثبت احوال میناب تعاونی، مسکن میناب و شرکت برق بندر از تیم های شرکت کننده در دومین تیم‌های دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور بودند.

به 8 تیم برتر این مسابقات 8 میلیون تومان جایزه نقدی اهدا شد.   

 

 

برای دیدن عکس ها به ادامه مطلب مراجعه کنید.