جمعه 30 مرداد‌ماه سال 1388 ساعت 11:00 ب.ظ

باشگاه رسانه هرمزگان در راستای گسترش فرهنگ دوستی و صمیمت بین اهالی سانه برای گسترش اعضای ورزشی زسانه استان هرمزگان اقدام به سفر به رودان و انجام مسابقه ای نمادین با این تیم پرداخت. 

باشگاه رسانه هرمزگان در ساعت ۸ صبح عازم این شهرستان شد که پس از ۹۰ دقیقه به بهشت هرمزگان رسید و پس از استقبال از سوی اهالی رسانه به دیدار معاون فرماندار این شهر آقای حق نسار رفت.

پس از آن به برگزاری کارگاه خبر و عکس برای مسولین روابط عمومی ادارات این شهرستان پرداخت.سپس همگی نماز را به جماعت برگزار کرده و پس از پذیرایی مناسب فرمانداری رودان از بازیکنان باشگاه برای گشت و تفریح به یکی از باغات آبنامی رودان رفته و برای یک ساعت به استراحت پرداخته شد.

در رأس ساعت ۱۸:۱۵ سوت آغاز بازی زده شد که این بازی ۶۰ دقیقه به طول انجامید و تماشاگری حدود ۵۰ نفر را به سالن کشاند.

در اتمام این گزارش باید گفت که این سفر علاوه بر خوشحالی افراد باعث افزایش صمیمت و دوستی و گسترش فرهنگ کمک محوری بین اعضای باشگاه شد.

افراد همراهی کننده تیم رسانه در این بازی را :

کیانوش جهانبخش، یوسف ملایی، مهدی شاه نظری، امیرحسین خورگویی، محمد ذاکری نژاد، علیرضا آذربان،محمد سالاری، جواد تشکری، مازیار بهاری، حسن زاده، امیرحسین طالبی تشکیل می دادند که در این سفر سرکار خانم کبابی از خبرنگاران استان اعضای باشگاه را همراهی می کرد.